Süper Destek Trafik Poliçesi

Süper Destek Trafik Poliçesi

 Türkiye’deki en kapsamlı trafik poliçesi olma özelliğini taşıyan "Süper Destek Trafik Poliçesi", Trafik poliçesinin yanında Mini tamir hizmeti, Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi, Asistans desteği, Acil tıbbi yardım, hukuksal koruma gibi pek çok teminatı en uygun fiyata karşılıyor. Bu ürünle sigortalımıza hak ettiği hizmeti en ucuz şekilde ulaştırmanın keyfini yaşayacağız.

 

Mini Tamir Hizmeti

Sigortalı taşıtta dış darbeler sonucu meydana gelebilecek küçük ölçekli hasarlar, Mini Tamir Servis Merkezlerinde bedelsiz olarak giderilmektedir. Mini tamir kullanılması sadece beyana dayalı olup, hasarla ilgili evrak gerektirmez, hasar dosyası açılmaz. Bu hizmetlerden, sigortalı aracın zarar verdiği araçta yararlanabilir.
Mini Tamir Hizmetlerimizi görmek için tıklayınız.
Mini Tamir İrtibat Merkezlerini görmek için tıklayınız.

Medline Acil Yardım Hizmetleri

 


"Süper Destek Trafik Poliçesi" ile trafik sigortasını yapmış olduğumuz araçta, kim seyahat ederse etsin, araç içinde geçirilen bir rahatsızlıkta Türkiye’nin neresinde olursa olsun Medline ambulans hizmetlerinden yararlanma imkanına sahip olacak. Kazalarda ise yalnız kendi aracımızın içindekiler değil, çarpıştığı araçtaki kişiler de ambulans hizmetimizden yaralanma imkânına sahip olacaklar. Bir kaza anındaki ilk 1 saat hayati önem taşır. O anda yaralılar için son derece hızlı hareket etmek gerekir. Bu nedenle, yaralanmalarda ve maddi hasarlarda aranacak numaraların yazılı olduğu, aracın arka camına yapıştırılacak, görüntüyü bozmayan, dışarıdan herkesin görebileceği bir sticker´ı poliçe ile beraber sigortalımıza teslim edeceğiz.
Acil durum örneklerini görmek için tıklayınız.
Hizmetlerin kapsamı için tıklayınız.
Medline Anlaşmalı Acil Sağlık Hizmet Noktaları

Acil Sağlık Sigortası

“Bu poliçe kapsamında sigortalımıza ve poliçeye dahil edilmiş olması şartı ile eşi ve çocuklarına; evinde, işyerinde, kısaca Türkiye’nin her yerinde acil sağlık problemlerinde ve kaza gibi durumlarda 7 gün 24 saat tıbbi danışmanlık, sınırsız ambulans ve sarf malzemesi kullanımı teminatı, yine acil sağlık ve kaza durumlarında 10,000 Dolar limite kadar hastane masraflarını kapsayan bir teminat daha sunmaktayız. Bu teminat kapsamında yaşa göre farklı fiyat, muafiyet, katılım payı, bekleme süresi, anlaşmalı sağlık kuruluşlarına gitme zorunluluğu bulunmamaktadır. Organizasyon 2000 civarında sağlık kuruluşu ile anlaşması olan Promed tarafından sağlanmakta ve sigortalımızın hastane köşelerinde mağdur olması önlenmektedir. Sigortalımız teminat kapsamına giren bir sağlık probleminde ve kazada, istediği anlaşmalı hastanede poliçe limitine kadar hiçbir ücret ödemeden tedavi olabilmekte ve hastanede yattığı her bir gün içinde ayrıca bizden gündelik tazminat almaktadır. Bu teminatı alan her sigortalımıza Acil Sağlık Kartı vermekteyiz. Sigortalımız bu kart ile özel olarak gittiği anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli hizmet de alabilmektedir.

Acil durum örneklerini görmek için tıklayın.
Acil Sağlık İstisnalarını görmek için tıklayınız.

HDI Geniş Kapsamlı Yol Yardım Hizmetleri

Kaza yapan araçların da, bulunduğu yerden hemen çekilmesi gerekmektedir. “Hem sigorta yaptığımız aracın, hem de karşı aracın çekilme hizmeti yine bu poliçe kapsamında çözümlenmektedir.. Yalnız çekilme hizmeti değil, kaskoda verdiğimiz asistan hizmetleri ve limitleri gibi geniş bir asistan hizmetini bu ürünümüzde, hem kendi aracımız, hem de karşı araç için veriyoruz.”
7 gün 24 saat verilen bu hizmetlerin kapsamını görmek için tıklayınız.

Sigortalımıza ve Araçta Seyahat Eden Kişilere Ferdi Kaza Teminatı

Aynı poliçe kapsamında araç içinde bir kaza geçirilmesi durumunda, tüm yolcular ve sürücü için, 10.000 TL limitli vefat ve daimi sakatlık teminatından oluşan Koltuk Ferdi Kaza sigortasını sigortalılarımızın hizmetine sunmaktayız. Poliçe sahibi araç içinde 10.000 TL’lik koltuk ferdi kaza teminatından yararlandığı gibi, araç içinde veya dışında da geçireceği kazalarda ayrıca 10.000 Dolara kadar Normal Ferdi Kaza teminatından da yararlanabilmektedir.

Trafik Maddi Limitini İkiye Katlıyoruz

Trafik sigorta teminatının yetmediği durumlarda, İMM teminatı devreye girerek 22.500 TL daha ek güvence sağlıyor. Trafik sigortalarında teminat kapsamında olmayan Manevi tazminat talepleri de poliçe limitine kadar karşılanmaktadır.

Hukuksal Koruma Teminatı

Sigortalının taraf olduğu ve sigorta sözleşmesi ile saptanan konular kapsamındaki hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesinde vekalet ücreti, dava masrafları, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz masrafı, karar düzeltme gibi masraflar HDI tarafından ödenir.

Dar Kapsamlı Kasko

HDI Sigorta, Süper Destek Trafik Poliçesi ile sigortalı aracın; Yanması, Çalınması, Grev, Lokavt Halk Hareketleri, Terör, Deprem, Sel ve Su baskını sebebi ile uğrayacağı hasarları "Dar Kapsamlı Kasko Sigortası" başlığı altında teminat kapsamı altına almaktadır.Mini Tamir Hizmetleri ile de desteklenen bu teminatın, Süper Destek Trafik Poliçesi kapsamı dışında, tek başına bir ürün olarak satın alınması da mümkündür..