Özel Servis Anlaşmalı Birleşik Kasko

Özel Servis Anlaşmalı Birleşik Kasko

 HDI Sigorta olarak yeni bir ürünümüzü daha hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktayız. "Özel Servis Anlaşmalı Birleşik Kasko" adı altında sunmuş olduğumuz bu üründe, Birleşik Kasko Poliçemiz´de vermekte olduğumuz tüm zorunlu ve isteğe bağlı teminatlar aynı şekilde yer almakta olup, tüm bunlara ilaveten aşağıda detaylarını göreceğiniz yeni teminatlarla daha da genişletilmiştir.

"Özel Servis Anlaşmalı Birleşik Kasko Poliçesi"nin ana özelliği: Sigortalı aracın, herhangi bir hasar durumunda, sadece www.hdisigorta.com.tr adresinde kayıtlı, anlaşmalı özel servislerde tamir edilmesi ve gerek fiyat, gerekse yeni teminatlarla müşteriye sunulan avantajlardır.

"Özel Servis Anlaşmalı Birleşik Kasko Poliçesi"nin Farklılıkları;
Bu poliçede daha avantajlı kasko primi sunulmaktadır.
Hasarda, beher seferde 14 gün, yılda 28 gün kiralık araç hizmeti sunulmaktadır.
İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası kapsamında Manevi Tazminat Talepleri için, poliçede kayıtlı bedeni limite kadar (%100 olarak) teminat verilmektedir.
Kapkaç Teminatı: Araç sahibine ait kişisel eşyaların (Nakit para, telefon, kimlik, kredi kartı dahil) çalınması veya zarara uğraması 500 TL limite kadar temin edilmektedir.
Hatalı Akaryakıt Alımı: Pompacının yanlış yakıt vermesi sonucu sigortalı aracın maruz kalacağı zararlar 1.000 TL´sine kadar temin edilmektedir.
Bu ürün, kullanım tarzı hususi, kamyonet ve minibüs olan araçlara verilmektedir.