Kendine Güvenenlerin Kasko Poliçesi

Kendine Güvenenlerin Kasko Poliçesi

Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi kapsamında, "Ben fazla trafiğe çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım, aracımı kolay kolay çarpmam", diyen sigortalılar için, son derece uygun fiyatlarla Kasko Poliçesi sunmaktayız.

Bu teminat kapsamında, Sigortalı aracın, Yanması, Çalınması, Grev, Lokavt, Halk Hareketleri, Terör, Deprem, Sel ve Su baskını sebebi ile uğrayacağı hasarlar sigorta edilmektedir.

 

Eski Model aracını sigorta yaptıramayan kişiler içinde ideal bir sigorta.
Dar Kapsamlı Kasko Poliçesinden 2012 – 1990 Model arası Hususi ve Kamyonet kullanım tarzındaki ve değeri 5.000 – 50.000 TL´sını aşmayan tüm araçlar yararlanabilir.
Bu poliçe araç bedeline göre 99 TL´den başlayan primlerle satın alınabilmektedir.
Poliçeye trafik poliçesi üzerinde kayıtlı hasarsızlık indirimi oranı kadar özel indirim uygulanmaktadır.
Şirketimizden dar kapsamlı kasko yaptıran ve hasarı olmayan sigortalılara, 1 yıl sonra poliçelerini tam kasko olarak yenilemeleri halinde % 30 hasarsızlık indirimi uygulanacaktır
Dar kapsamlı Kasko poliçesi tek başına alınabileceği gibi Süper Destek Trafik Poliçesi ile birlikte bir paket halinde de alınabilinir.
Dar Kapsamlı Kasko poliçesi satın alan sigortalının küçük ölçekli çarpma hasarları da Mini Tamir Hizmetleri kapsamında karşılanmaktadır. Ayrıca Acil Sağlık Hizmetleri teminatını da hem sigortalı hem de yakınları için geniş kapsamlı olarak sunulmaktadır

 

Mini Tamir Hizmeti

Sigortalı taşıtta dış darbeler sonucu meydana gelebilecek küçük ölçekli hasarlar, Mini Tamir Servis Merkezlerinde bedelsiz olarak giderilmektedir. Mini tamir kullanılması sadece beyana dayalı olup, hasarla ilgili evrak gerektirmez, hasar dosyası açılmaz. Ayrıca bu hizmetten sigortalı aracın zarar verdiği araçta yararlanabilir.

Mini Tamir Hizmetlerimizi görmek için tıklayınız.
Mini Tamir İrtibat Merkezlerini görmek için tıklayınız.

Acil Sağlık Hizmeti

HDI Sigorta, Birleşik Kasko Sigortası´nda sigortalıya, isteğe bağlı olarak da eşi ve çocuklarına kaza ve acil hastalık durumlarında, günün 24 saati sınırsız tıbbi danışmalık, ambulans hizmeti, yatarak tedavi olmak şartıyla ameliyat ve oda giderleri gibi hastane masraflarını karşılayan önemli bir güvence sunuyor.

 


TIBBÎ DANIŞMANLIK
ACİL KARA AMBULANSI
ACİL HEKİM HİZMETİ
ACİL İLAÇ + SARF MALZEMELERİ
MEDİKAL BİLGİ KÖPRÜSÜ

Günün her saatinde acil olan veya olmayan sağlık sorunlarınızda 444 12 12 numaralı Medline Acil Sağlık Hattı´nı arayarak Tıbbi Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Acil sağlık sorunlarınızda 444 12 12 numaralı telefonu aramanız halinde doktor, anestezi teknikleri ve ilkyardım eğitimi almış sürücüden oluşan ekibiyle ambulansımız en kısa sürede size ulaşır.

Hastaneye nakilden önce hastanın bulunduğu yerde hastaya ilk müdahale yapılır. Hastanın transfer edileceği hastane seçimi hasta ile hasta yakınına aittir.

Bu hizmetlerden:

Acil durumun sigortalı araçta gerçekleşmesi durumunda araçta bulunanların tamamı
Acil durumun araç dışında gerçekleşmesi durumunda poliçede ad/adları kayıtlı sigortalılar,
yararlanabilir.

ACİL TIBBİ MASRAFLAR TEMİNATI
Bu hizmetten poliçede ismi kayıtlı poliçe sahibi ve isteğe bağlı olarak eşi ve çocukları; firma ise, firma sahibi ve isteğe bağlı olarak bordrolu çalışanları yararlanabilir.

A- Acil Tıbbi Masraflar

Hastaneye varıştan 12 saat veya daha kısa bir süre öncesinde ortaya çıkan akut bir tıbbi hastalık dolayısıyla tedaviye ihtiyaç duyup hastanede gecelemesinin gerektiği durumlarda acil tıbbi, operasyonel hastane bakım masrafları,
Kaza sonucu bedeni yaralanmaya maruz kalınması halinde kaza saatinden itibaren en geç 12 saat için hastaneye başvurması şartıyla acil tıbbi, operasyonel hastane bakım masrafları, azami 10.000 ABD Dolarına kadar ödenmektedir.

Acil durum örneklerini görmek için tıklayın.
İstisnaları görmek için tıklayın
İsteğe bağlı Sigortaya dahil edilebilen teminatlar
HDI Yardım Hizmetleri, Medline Acil Yardım Hizmetleri, Acil Tıbbi Masraflar Sigortası, Hukuksal Koruma sigortası, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Koltuk Ferdi Kaza Teminatlarından isteğe bağlı olarak yararlanabilinir.